Monday, February 24, 2020
Ballina Etiketimet Iridion Bahiti

Etiketim: Iridion Bahiti

Vizita e deputetit Balla. Artisti Gëzim Hidri jep lajmin e mirë

Deputeti Taulant Balla i shoqëruar nga Iridion Bahiti, zhvilloi një vizitë në ekspozitën e artistit Gëzim Hidrit, në ambjentet e jashtme të Presidencës. Gëzimi...

Iridion Bahiti në BestSport / Ekipi i Sopotit po fiton eksperiencën...

I ftuar ditën e Henë dt.03.04.2018 në emisionin sportiv të televizionit Best Channel, Iridion Bahiti ish administratori i KF Sopoti deklaroi se: “Ekipi librazhdas Sopoti...

Deputeti Nuri Belba, këtë të dielë ishte pranë familjes së Hysen...

Historia e tyre është e dhimbshme. Të dy jetojnë në një banesë të pabanueshme sipasojë e amortizimit të ndërtesës ndër vite dhe pa kushtet...

Ish-administratori Bahiti shprehet për situaten e KF Sopoti

Ish-administratori Iridion Bahiti, i cili menaxhoi ekipin librazhdas për 3 vite gjatë periudhes Korrik 2013 - Qershor 2016 shprehet për situaten e KF Sopoti. Ndiqni...