Ballina KF Sopoti “Sopoti 1 – 0 Internacional” / Librazhdasit rikthehen tek rezultatet positive

“Sopoti 1 – 0 Internacional” / Librazhdasit rikthehen tek rezultatet positive

SHPËRNDAJE
Reklama

Është mbyllur me një rezultat pozitiv për djemtë e trajnerit Kënga, ndeshja e parafundit e këtij kampioanati. Librazhdasit arrijnë të fitojnë me rezultatin minimal 1 – 0 kundër ekipit të Internacional Tirana.

Reklama

Ky takim u dominua tërësisht nga vendasit, ku dhe gjetën golin e avantazhit në minutën e 30-të me anë të Llojkut pas ekzekutimit të saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja përmbyllëse e kampionatit, do të luhet në transferte me KF Gramshi ditë e dielë dt.13.05.2018 / LBRAZHDI.INFO

Reklama