Ballina Aktualitet Nuk e propozon Sopoti dhe Domosdova por Shpëtim Halës i hapet dera...

Nuk e propozon Sopoti dhe Domosdova por Shpëtim Halës i hapet dera në Delvinë

SHPËRNDAJE
Reklama

Delvina zyrtarizon djalin e librazhdit Shpetim Hala si kandidaturë të tyre për kreun e FSHF, pas refuzimit qe ju bë z.Hala nga dy ekipet e vendlindjes së tij KF Sopoti dhe KF Domosdova.

Reklama