Ballina KF Sopoti Merkatoja dimërore: afrohen prrenjsakët Llojku dhe Tocka

Merkatoja dimërore: afrohen prrenjsakët Llojku dhe Tocka

SHPËRNDAJE
Reklama

KF Sopoti afron dy futbollistë nga Prrenjasi në merkaton dimërore, bëhet fjalë për të rinjtë e talentuar Tocka dhe Llojku qe sezonin e kaluar kanë debutuar me ekipet e Naftëtarit dhe Elbasanit

Reklama