Ballina KF Sopoti “Luzi 2008 1 – 1 Sopoti” përfundon në barazim transferta për librazhdasit

“Luzi 2008 1 – 1 Sopoti” përfundon në barazim transferta për librazhdasit

SHPËRNDAJE
Reklama

Pronocimi i Trajnerit Kënga:

Reklama

Një ndeshje e interpretuar shume mirë, e dominuam kundërshtarin në të gjithë takimin, me përjashtim të rastit të golit të barazimit të ekipit kundërshtar ku një vendosje gabim në mbrojtje na gjeti të papërgatitur dhe u ndëshkuam.

Me pak fat dhe qetësi duhet ta kishim fituar ndeshjen sepse krijuam një mori rastesh por mungesa gjakftohtësisë para portës nuk na lejoi të fitonim .

Gjithsesi jam shumë i kënaqur me ekipin sepse po tregojmë progres nga ndeshja në ndeshje dhe jemi në rrugën e duhur për formimin e ekipit për vitin e ardhshem ku do gjejmë strehën e shumë pritur shtëpinë tonë dhe mbi të gjitha tifozerinë e mrekullueshme. / LIBRAZHDI.INFO

Reklama