Ballina Sport Lajmi i fundit: Julian Çota kryetar dhe Kastriot Gurra anëtar në komisionin...

Lajmi i fundit: Julian Çota kryetar dhe Kastriot Gurra anëtar në komisionin e numurimit për zgjedhjet e presidentit të FSHF

SHPËRNDAJE
Reklama

Julian Cota, i deleguari i Bashkisë Përrenjas njëherësh bashkëshorti i kryetares Miranda Rira, caktohet kryetar i komisionit të zgjedhjeve për kreun e presidencës së Federatës Shqiptare të Futbollit.

Reklama

Ndërsa Kastriot Gurra kryebashkiaku i librazhdit është caktuar anëtarë sebashku me Ismet Haxhiraj.

Fati i votave në duart e dy djemve nga Librazhdi

Reklama