Ballina KF Sopoti “Klosi 3 – 1 Sopoti” një tjetër humbje për librazhdasit që nuk...

“Klosi 3 – 1 Sopoti” një tjetër humbje për librazhdasit që nuk dijnë të fitojnë

SHPËRNDAJE
Reklama

U luajt sot ndjeshja e 3-te e fazës së dytë, ku librazhdasit u përballën në transfertë me KF Klosi, duke u mundur me rezultatin 3-1.

Reklama

Ishin vendasit që kaluan të parët në avantazhd duke e mbyllur pjesën e parë në shifrat 1 – 0. Më pas vendasit do të shënonin edhe dy gola të tjerë ndërsa ekipi i Këngës do të kënaqeshe vetëm me një gol.

Kjo është humbja e 11 për librazhdasit që nga startimi i kampionatit. Kujtojmë që djemtë e Këngës kanë fituar vetëm 1 ndeshje dhe barazuar 3 të tjera. Gjithsej 6 pikë duke u rënditur në vëndin e fundit të grupit A.

Sportdashësit e KF Sopoti presin që ekipi të gjejë sa më shpejtë rezultatet pozitive. / LIBRAZHDI.INFO

Reklama