Ballina Prona SHITET objekt biznesi 2-kate librazhd, me dokumenta 240 m2, unaza e qytetit,...

SHITET objekt biznesi 2-kate librazhd, me dokumenta 240 m2, unaza e qytetit, cmimi 130,000 Euro

1279
0
SHPËRNDAJE

SHITET objekt biznesi 2-kate me dokumenta 240m2 vendodhja unaza e qytetit librazhd. Objekti është buzë rrugës nacionale Tiranë – Korçë dhe i pershtatshem për cfarë do lloj aktiviteti. Aktualisht kati parë i objekti është në funksionin e bar-restorantit, ndërsa kati i dytë pjesërisht i rregulluar. Sigurisht që në objekt ju mund të bëni edhe shtesë kati duke rinovuar lejen e vjetër. Pozicionimi i tij është mjaft i favorshëm. Objekti shitet për arsye emigrimi dhe me një cmim mjaft të leverdisshëm 130,000 Euro. Çmimi i negocueshëm për të interesuarit.

Te interesuarit të kotaktojnë në numrin e telefonit: 068 588 1139

Foto

Objeti ka pamje të plotë e të mrekullueshme ballorë të unanzës së qytetit librazhd.

Vendodhja nga google map e rrethuar me të kuqe

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here