Ballina Bashkia Librazhd Rikonfirmohet Kastriot Gurra si kandidaturë e PS për bashkinë e Librazhdit

Rikonfirmohet Kastriot Gurra si kandidaturë e PS për bashkinë e Librazhdit

2251
0
SHPËRNDAJE

Sipas një artikulli të Top Channel “Emrat e PS për zgjedhjet, kryebashkiakët që mund të ikin dhe të rinjtë që vijnë në 2019”, e klasifikon Kastriot Gurrën, kryetarin aktual të Bashkisë Librazhd, si një rikandim të sigurtë për një mandati tjetër 4-vjeçar, njësioj si Erjon Veliaj në Tiranë dhe Armando Subashi në Fier. / LIBRAZHDI.INFO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here