Ballina KF Domosdova KF Domosdova humb në transfertë 6 – 0 me Butrintin dhe bie...

KF Domosdova humb në transfertë 6 – 0 me Butrintin dhe bie nga kategoria

740
0
SHPËRNDAJE

E trishtueshme por e vertetë. Ekipi prrenjsak bie nga kategoria pas humbjes në transfertë 6 – 0 me KF Butrintin e Sarandës. Një lajm shumë i keq për dashamirësit e futbollit në Prrenjas dhe të gjithë tifozët e KF Domosdovës. / LIBRAZHDI.INFO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here