Ballina KF Sopoti “KF Kukësi 5 – 2 KF Sopoti”. Librazhdasit rikthehen tek rezultatet negative

“KF Kukësi 5 – 2 KF Sopoti”. Librazhdasit rikthehen tek rezultatet negative

908
0
SHPËRNDAJE

Pas asaj fitorjeje spektakolare 9 – 2 të një jave më parë, dukeshe se gjërat do hecnin shumë mirë për librazhdasit në ndeshjet e mbetura të këtij sezoni. 

Por nuk qe e thënë të ndodhte kështu. Sepse sot do të humbin në transfertë me Kukësin-B në shiftat 5 – 2.

Një humbje që nënkupton që ekipi akoma nuk e ka krijuar atë stabilitetin e duhur dhe i duhet më shumë kohë edhe punë për të fituar eksperiencën e Kategorisë së Dytë. / LIBRAZHDI.INFO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here