Ballina Bota Vajza nga Librazhdi, kandidate për Këshillin e qytezës Barnet / Londër, nga...

Vajza nga Librazhdi, kandidate për Këshillin e qytezës Barnet / Londër, nga partia kryeministres Theresa May

4592
0
SHPËRNDAJE

Anila Skeja është një vajzë nga Librazhdi, e cila jeton sëbashku me familjen e saj në qytetin e Londrës / Angli prej disa vitesh.

Së fundmi Anila përveçse angazhimeve të ndryshme sociale në jetë kulturore britanike, ka ndërrmarë nismën e kandidimit në postin e këshilltares së Këshillit të qytezës Barnet / Londër, nga rradhet e konservatorëve – partia e kryeministres aktuale Theresa May.

Portali LIBRAZHDI.INFO i uron suksese Anilës dhe gjen rastin ti bëj thirrje për mbeshtetje të gjithë patriotëve që janë me të drejtë vote në qytezën e Barnetit. / LIBRAZHDI.INFO

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here