Ballina Kronikë Digjet shtëpia në Librazhd

Digjet shtëpia në Librazhd

1822
0
SHPËRNDAJE

Digjet një banesë në Librazhd. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Shehe”, në banesën e shtetases F.B  59 vjeç.

Dëme në njerëz nuk ka pasur, por dëmet materiale kanë qenë të konsiderueshme veçanërisht në orendi dhe pajisjet elektroshtëpiake që janë djegur të gjitha.

Nga veprimet e kryera rezultoi, se zjarri ka rënë si pasojë e amortizimit të rrjetit elektrik. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për ngjarje aksidentale. / infoelbasani

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here