Ballina Showbiz Njihuni me Missin nga Librazhdi që po çmend Kosovën me bukurinë e...

Njihuni me Missin nga Librazhdi që po çmend Kosovën me bukurinë e saj-Foto

534
1
SHPËRNDAJE

Një nga modelet më të reja tashmë Rudina Belba, e cila ka pozuar edhe për RedBlack Film është një ndër kompanitë e mëdha të filmit si dhe një ndër Produksionit Televizive më prestigjioze.

20-vjeçarja është bërë mjaftë e populluar kohët  e fundit në  mediat sociale Instagram dhe Facebook.

Bukuroshja e talentuar ka një eksperiencë të shkëlqyer si dhe bashkëpunim me disa evenimente më në zë të momentit.

Ndër to mund të përmendim:

1-Emisionin Albanian Stars Magazine

2-Spektaklet e Bukurisë

3-Miss Yjet e Detit

4-Miss Albanian Stars

5-Miss Tradits.

Por sic duket Rudina Belba është fokusuar më së shumti në një eveniment i cili po organizohet në Prizren ku merr pjesë edhe bukuroshja 20-vjeçare.

Janë pothuajse mbi 40 konkurrente nga të gjitha trevat shqipfolëse që konkurrojnë për Miss&Mister Pavarsia 2018.

SHPËRNDAJE

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here