Ballina Arsimi Lajmi i Fundit: Moti i keq mbyll shkollat në të gjitha fshatrat...

Lajmi i Fundit: Moti i keq mbyll shkollat në të gjitha fshatrat e bashkive Librazhd dhe Përrenjas

611
0
SHPËRNDAJE

Situata aktuale nga moti i keq:

Në të gjitha shkollat e Njësive Administrative të Bashkive Librazhd dhe Përrenjas është ndërprerë plotesisht proçesi mësimor.

Vazhdojnë të mbeten të hapura me mësimdhënie të reduktuar shkollat e qyteteve Librazhd dhe Përrenjas. / LIBRAZHDI.INFO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here