Ballina Fashion Vajza nga librazhdi që po ç’mend kompanitë e modës dhe industrinë e...

Vajza nga librazhdi që po ç’mend kompanitë e modës dhe industrinë e veshjeve Angleze

3553
0
SHPËRNDAJE

Kelsey Febela Martini (Blloshmi), vajza nga librazhdi, është modelja shqiptare me e kërkuar ne Angli në industrinë e modës.

Vajza nga librazhdi vlerësohet më një bukuri të rrallë, ku ka edhe një audience të madhe fansash në profilin e saj të instagramit.

Tashmë Kelsey është kontraktuar nga disa kompani prestigjoze të veshjeve për rolin e modeles në reklamimin e produkteve të tyre.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here