Tuesday, November 19, 2019

Kuriozitete

Ballina Kuriozitete

“Shpikje në Librazhd! Banori krijon hidrocentralin për të prodhuar energji për familjen e tij

Hidocentrali familjar në fshatin Gizavesh të Njësisë Administrative Qëndër, pas adresimit si lajm të portalit LIBRAZHDI.INFO, gazetarët e Fiks Fare kanë shkuar dhe kanë...
video

E rrallë në Librazhd: “Lejlekë në lumin Shkumbin duke kërkuar për ushqim” (video)

Perpara disa ditesh ne lumin Shkumbin , Librazhd jane pare disa zogj te vecante, shpend te ngjashem me lejleket. Karaktersitikat e tyre ishin kembegjate...

Emisioni FIKS FARE fshatin e Skraparit e bën të Librazhdit. Në rrjet plas gallata.

Një kronikë e emisionit FIKS FARE, për protestën e banorëve të fshatit Back të bashkisë Skrapar për mos mbajtjen e premtimit të kompanisë TAP...

Balla i kërkon Ramës aeroport për librazhdin

Në rrjetet sociale këto ditë ka qarkulluar një foto humori, ku deputeti librazhdas Taulant Balla i kërkon kryeministrit Edi rama ndërtimin e një aeroporti...

Reklama