Monday, January 20, 2020

Pop News

Ballina Pop News
video

Ekspozita në Presidencë / Intervistë e artisti Gëzim Hidri për SCAN TV (video)

Për të gjithë të interesuarit, të cilët nuk patën mundësi të vizitonin nga afër ekspozitën e artistit librazhdas Gëzim Hidri, në ambjentet e jashtme të...

Volejbolli i femrave, sporti jetëshkurtër në Librazhd

Është fakt se në Librazhd,vite më parë sporti i volejbollit dhe kryesisht ai i femrave ,renditej përkrah ekipeve të tjera tënjohura në vend. Dhe...

Hapet palestra FIT4LIFE / Mesazhi: Stop Bar-Kafeve dhe Bixhozit dhe mbani trupin në formë...

Ditën e Premte dt.20.04.18 rreth ores 18:30 u bë ceremonia e hapjes së palestrës “FIT4LIFE” me aktivitet Aerobi/Fitnes & Zumba. Diçka e re për...

Intervistë me Klodi Karaj, moderatorin nga Prrenjasi të Televizionit “Ora News”

Këtëherë kemi zgjedhur për të folur për një tjetër personazh talent nga rrethi i Librazhdit pikërisht nga bashkia Prrenjas. Bëhet fjalë për djalin e...

Intervistë me Ylli Gurra, teologu i famshëm nga Dragostunja që përhap fenë islame në...

Myftiu i Tiranës Ylli Gurra, mbetet shembulli se si një besimtar mysliman mund të përqafojë mësimet e Allahut dhe ti përçojë ato në të...

Intervistë me artisten e mirënjohur librazhdase Rakipe Karaj

Intervistuar nga Era Çela për LIBRAZHDI.INFO Ajo është nga qyjeti jonë i vogël i Librazhdit e kujton dhe sot me shumë mallë dhe pse kan...

Era Çela, një artiste e kompletuar!

Era Çela është një vajzë e imtë nga Librazhdi, por me një këmbëngulje të rrallë. Një këmbëngulje që e ka bërë që të shndërrohet...

Vajza nga librazhdi që po ç’mend kompanitë e modës dhe industrinë e veshjeve Angleze

Kelsey Febela Martini (Blloshmi), vajza nga librazhdi, është modelja shqiptare me e kërkuar ne Angli në industrinë e modës. Vajza nga librazhdi vlerësohet më një...

Vinny Dautaj, djali nga librazhdi që po ç’mend amerikanet me biznesin e tij të...

Kjo është historia e një të riu shqiptar, që ka mahnitur edhe të përditshmen amerikane “New York Times”. Vinny Dautaj, për shokët e tij shqiptarë Visi, është djali...

Njihuni me Missin nga Librazhdi që po çmend Kosovën me bukurinë e saj-Foto

Një nga modelet më të reja tashmë Rudina Belba, e cila ka pozuar edhe për RedBlack Film është një ndër kompanitë e mëdha të...

Reklama